Pirkinių maišelis "Sėkmė"
Pirkinių maišelis "Sėkmė" Pirkinių maišelis "Sėkmė" Pirkinių maišelis "Sėkmė"

Medžiaginiai pirkinių krepšiai ne tik labai patogūs, madingi, saugo gamtą, bet gali būti ir Jūsų stiliaus detalė! Rinkitės iš įvairių raštų, paveikslėlių ir stilių. Būkite stilingi ne tik eidami iš parduotuvės, bet ir nešdamiesi būtiniausius daiktus. 

Išsiuvinėtas tekstas - "SĖKMĖS dėlionė gana paprasta - MINTIS, ŽODIS, VEIKSMAS".

Maišelis su pagamintas iš 100% tvirto poliesterinio audinio, kuris po skalbimo nesitraukia. Sudėtis - kokybiškas 100% poliesteris (gobelenas). 

Krepšelio dydis 35x40x10 cm.

Rankenų ilgis: 53 cm.

Maišelio spalvą galite pasirinkti iš šių variantų: dykumos smėlis, raudona magija, juodas šokoladas, vandenyno gelmė, pilki atspalviai.

Liko nurodyti kiekį, įkelti prekes į krepšelį ir galima pradėti formuoti užsakymą.

Jauki dovana sau ar Jūsų šeimai!

SVARBU!!! Jei neradote Jums tinkamo prekės dydžio ar spalvos, susisiekite su mumis kontaktų skiltyje nurodytu telefonu, el. pašto adresu arba naudodami internetinių pokalbių programą Skype.

Priežiūros ženklas Reikšmė
Vandens temperatūra Skalbimas skalbimo mašinoje prie vandens temperatūros, ne aukštesnės nei 40° C, lengvas mechaninis skalbimas.
Lyginimas Lyginti su maksimalia laidynės pado temperatūra, ne aukštesne nei 110° C.
Balinimas Balinti draudžiama.
Cheminis valymas Sausas valymas negalimas.
Džiovinimas Džiovinimas centrifugoje negalimas.

Pasirinkę Jums tinkamą maišelio modelį, prekės kortelės dešinės pusės viršuje turite atlikti šiuos pasirinkimus. Priešingu atveju negalėsite prekių perkelti į krepšelį ir formuoti užsakymo:

  • Pasirinkite reikiamą kiekį. Pagal nutylėjimą, pradinė reikšmė visada bus 1. Jei pageidaujate užsakyti didesnį kiekį, rankiniu būdu įveskite Jums reikalingą skaičių.
  • Pasirinkite spalvąGalimi šie variantai: dykumos smėlis, raudona magija, juodas šokoladas, vandenyno gelmė.

Kaip pavyzdį pateikiame vieną iš galimų variantų: 1 vnt.; 35x40x10 cm, dykumos smėlis. Tokiu atveju, mes pagaminsime vieną maišelį.

Atlikę šiuos veiksmus, gausite galutinę produkto kainą be pristatymo išlaidų. Jei kaina tinkama, spauskite Į KREPŠELĮ. Jūsų pasirinkimas bus patalpintas į pirkinių krepšelį, kurį visada rasite puslapio dešiniajame viršutiniame kampe. Baigę apsipirkimą, spauskite nuorodą PREKIŲ KREPŠELIS. Šiam išsiskleidus, apačioje pasirinkite KREPŠELIS. Toliau atlikite veiksmus, kurie bus prašomi, kol galutinai suformuosite užsakymą. Daugiau informacijos apie užsakymo etapus rasite skiltyje Kaip pirkti?

SVARBU!!! Jei neradote Jums tinkamo prekės dydžio ar spalvos, susisiekite su mumis kontaktų skiltyje nurodytu telefonu, el. pašto adresu arba naudodami internetinių pokalbių programą Skype.

Dekoratyvinių pagalvėlių atributai
Sudėtis Paviršius - 100% poliesteris (gobelenas)
Dydis 35x40x10
Spalva Dykumos smėlis, raudona magija, juodas šokoladas, vandenyno gelmė, pilki atspalviai

Pirkinių maišelis "Sėkmė"

16.00 €
+
-
 
Maišelio spalva:
Pasidalink
Pristatymas
per 3-7 d.d.
Nemokėkite pristatymo
mokesčio atsiimdami
prekes parduotuvėje
Perkant daugiau negu
už 99.00 € - pristatymas
NEMOKAMAS
Nerandi reikiamo dydžio? Turite klausimų?
* - būtina užpildyti