Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

Įsigijus prekių iš Urtė, UAB el. parduotuvės, jos pagaminamos per 2 - 4 d.d. ir Lietuvos teritorijoje pristatomos per 1 - 4 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Reikalui esant, galime užsakymą įvykdyti ir greičiau. Tokiu atveju, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pasirinkite VIP pristatymo būdą. Pildydami užsakymą, galite pasirinkti šiuos pristatymo būdus:

  • Per kurjerio tarnybą.
  • Per dpd siuntų taškus (rekomenduojame).
  • Per Omniva paštomatus.
  • Per Lietuvos paštą.
  • Atsiimant prekes parduotuvėje.

Pristatymas per kurjerio tarnybą

Pasirinkus šį būdą, siuntinį tiesiogiai į užsakymo metu Jūsų nurodytą vietą Lietuvoje pristatys kurjerių tarnyba, prieš tai informavusi klientą apie savo atvykimą. Siuntos pristatymo laikas 1 - 2 d.d. + užsakymo gamyba 2 - 4 d.d. Taikomas 3.5 € pristatymo mokestis. Formuodami užsakymą, būtinai tiksliai nurodykite savo koordinates, pagal kurias Jums išsiųsime pasirinktas prekes.

Per dpd siuntų taškus (rekomenduojame)

Tai paprasčiausias ir pigiausias būdas gauti prekes. Nereikės derinti laiko ar stovėti eilėse. Atsiimsite Jums patogioje vietoje Jums patogiu laiku. Pasirinkus šį būdą, siuntinį Jums pristatys į užsakymo metu Jūsų pasirinktą siuntos atsiėmimo tašką. Siuntų vietų sąrašą galite rasti čia:

https://www.dpd.com/lt/pradzia/pickup_tinklas2/siuntu_taskai_ir_terminalai

Siuntos pristatymo laikas 1 - 3 d.d. užsakymo gamyba 2 - 4 d.d. Taikomas 3,49 € pristatymo mokestis. Formuodami užsakymą, būtinai tiksliai nurodykite savo koordinates, pagal kurias Jums išsiųsime pasirinktas prekes.

Per Omniva paštomatus

Pasirinkus šį pristatymo būdą, siuntą gausite į pasirinktą Omniva paštomatą. Siuntos pristatymo laikas 2 - 4 d.d. užsakymo gamyba 2 - 4 d.d. Taikomas 3,50  pristatymo mokestis. Paštomatų vietų sąrašą galite rasti čia:

https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai

Per Lietuvos paštą

Pasirinkus šį būdą, siuntinį pristatysime į artimiausią pašto skyrių pagal Jūsų nurodytą gyvenamosios vietos adresą Lietuvoje. Siuntos pristatymo laikas 2 - 4 d.d. užsakymo gamyba 2 - 4 d.d. Taikomas 3.50 € pristatymo mokestis. Formuodami užsakymą, būtinai tiksliai nurodykite savo koordinates, pagal kurias Jums išsiųsime pasirinktas prekes.

Prekių atsiėmimas parduotuvėje

Pasirinkus šį pristatymo būdą, mes pranešime, kai prekės bus paruoštos ir galėsite parduotuvės darbo metu atvykti Jūsų pasirinktu adresu.

VIP pristatymas

Pasirinkus šį pristatymo būdą, užsakymo gamyba kartu su pristatymu užtruks 1 - 3 d.d. Pristatymas bus vykdomas per kurjerio tarnybą tiesiogiai Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje.

Pristatymas į Kuršių Neriją

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją vykdomas tik per pašto tarnybą siuntinį pristatant į artimiausią pašto skyrių.

SVARBU!!! Siuntos būklė

Gavę siuntinį, iš karto patikrinkite, ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeista. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui ar pašto darbuotojui surašykite pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tinkamai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

Turite daugiau klausimų?

Susisiekite su mumis Kontaktų sklityje nurodytu telefonu, el. pašto adresu arba naudodami internetinių pokalbių programą Skype.