Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė"
Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė" Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė" Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė" Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė" Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė" Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė" Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė" Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė"

Siuvinėtas frotinis rankšluostis su kapišonu paaugliams virš 12 metų ir suaugusiems. Rankšluostis kokybiškas, sudėtis - 100% medvilnė, gerai sugeria drėgmę, skalbiant nesidažo.

Rankšluosčio dydį galima rinktis iš šių variantų: 60x60 cm (2 - 6 metų vaikams), 70x80 cm (6 - 12 metų vaikams), 80x90 cm (12 - 16 metų paaugliams) ir 90x100 cm (suaugusiems).

Rankšluostis su kapišonu bus supakuotas į permatomą maišelį. Jei pageidaujate, užsakymą galime papildomai supakuoti ir į dėžutę. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, ar pageidaujate dėžutės ar pakanka įprasto įpakavimo.

Rankšluosčio spalvą galima rinktis iš šių variantų: geltona, rožinė, persikinė, bordo, šviesiai žalia, šviesiai ruda, tamsiai ruda, mėlyna. Pasirinkimo skiltyje nurodykite, kokios spalvos pageidaujate.

SVARBU!!! Komentare įrašykite 2 raides ar skaičių, kuriuos išsiuvinėsime ornamento viduryje, 

pvz: "E.G.".

Liko nurodyti kiekį, įkelti prekes į krepšelį ir galima pradėti formuoti užsakymą.

Praktiška ir originali dovana Jums arba Jūsų šeimai!

SVARBU!!! Jei neradote Jums tinkamo prekės dydžio, spalvos ar pageidaujate individualaus užrašo ant rankšluosčio, kaip tarkime, asmens vardo, susisiekite su mumis kontaktų skiltyje nurodytu telefonu, el. pašto adresu arba naudodami internetinių pokalbių programą Skype.

Priežiūros ženklas Reikšmė
Vandens temperatūra Skalbimas skalbimo mašinoje prie vandens temperatūros, ne aukštesnės nei 60° C, normalus mechaninis procesas.
Lyginimas Lyginti su maksimalia laidynės pado temperatūra, ne aukštesne nei 200° C.
Balinimas Balinti draudžiama.
Cheminis valymas Sausas valymas negalimas.
Džiovinimas Džiovinimas centrifugoje galimas prie vidutinės ir aukštesnės temperatūros.

Pasirinkę Jums tinkamą rankšluostį, prekės kortelės dešinės pusės viršuje turite atlikti šiuos pasirinkimus. Priešingu atveju negalėsite prekių perkelti į krepšelį ir formuoti užsakymo:

  • Pasirinkite reikiamą kiekį. Pagal nutylėjimą, pradinė reikšmė visada bus 1. Jei pageidaujate užsakyti didesnį kiekį, rankiniu būdu įveskite Jums reikalingą skaičių.
  • Pasirinkite rankšluosčio spalvą, tarkime, Geltona.
  • Pasirinkite įpakavimo būdą. Su dėžute ar be dėžutės.

Kaip pavyzdį pateikiame vieną iš galimų variantų: 1 vnt.; geltonos spalvos; be dėžutės. Tokiu atveju, mes išsiuvinėsime Jūsų pasirinktą paveikslėlį ant geltono 90x100 cm dydžio rankšluosčio su kapišonu bei supakuosime į permatomą maišelį. Siūlų spalvą ir išdėstymą pritaikys mūsų specialistai.

Atlikę šiuos veiksmus, gausite galutinę produkto kainą be pristatymo išlaidų. Jei kaina tinkama, spauskite Į KREPŠELĮ. Jūsų pasirinkimas bus patalpintas į pirkinių krepšelį, kurį visada rasite puslapio dešiniajame viršutiniame kampe. Baigę apsipirkimą, spauskite nuorodą PREKIŲ KREPŠELIS. Šiam išsiskleidus, apačioje pasirinkite KREPŠELIS. Toliau atlikite veiksmus, kurie bus prašomi, kol galutinai suformuosite užsakymą. Daugiau informacijos apie užsakymo etapus rasite skiltyje Kaip pirkti?

SVARBU!!! Jei neradote Jums tinkamo prekės dydžio, spalvos ar pageidaujate individualaus užrašo ant rankšluosčio, kaip tarkime, asmens vardo, susisiekite su mumis kontaktų skiltyje nurodytu telefonu, el. pašto adresu arba naudodami internetinių pokalbių programą Skype.

Rankšluosčių atributai
Sudėtis Medvilnė 100%
Dydis 60x60 cm, 70x80 cm, 80x90 cm ir 90x100 cm
Spalva Geltona, rožinė, persikinė, bordo, šviesiai žalia, šviesiai ruda, tamsiai ruda, mėlyna

Pončo rankšluostis su kapišonu "Grafų svajonė"

24.00 €
+
-
 
Rankšluosčio dydis:
Frote spalva:
Įpakavimas:
Papildoma informacija:
Pasidalink
Pristatymas
per 3-7 d.d.
Nemokėkite pristatymo
mokesčio atsiimdami
prekes parduotuvėje
Perkant daugiau negu
už 99.00 € - pristatymas
NEMOKAMAS
Nerandi reikiamo dydžio? Turite klausimų?
* - būtina užpildyti
SUSIJUSIOS PREKĖS